Informacje

Konto bankowe

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa

43 1600 1462 1872 6221 3000 0001


NIP
5661882761

REGON
140043771

KRS
0000227948

 

1 procent

opp



Wspierają nas

 
 
 
 
synapsis
 
 
 

Co by było, gdybyś któregoś dnia obudził się, a żaden z dotychczas poznanych zmysłami schematów nie był taki jak zawsze: sól byłaby słodka, wrzątek by nie parzył, ludzie zamiast mówić wydawaliby niezrozumiały dla ucha szum, a oczy widziały najmniejsze pyłki powietrza, które nieustannie wirując zasłaniają świat?

 

Celem otwartego konkursu filmowo-fotograficznego jest przedstawienie w możliwie sugestywny sposób świata osoby z autyzmem. Konkurs realizowany jest w ramach kampanii społecznej ?Kojarzysz autyzm? Wiedza jest trendy. Na drodze do zmiany stereotypowego wizerunku osób z autyzmem?, której ideą jest uwrażliwienie społeczeństwa na problemy, z którymi spotykają się osoby, dotknięte autyzmem.

 

Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach:

  • Filmowej - filmy zrealizowane dowolną techniką, których długość wynosi od 30 sekund do 5 minut

  • Fotograficznej - zdjęcie lub seria zdjęć wykonanych dowolną techniką

 

Nagrodą w konkursie jest sprzęt cyfrowy. Nagrodzone prace będą eksponowane m.in. w ramach wystawy pokonkursowej na terenie Warszawy oraz w wydawnictwie multimedialnym. Organizatorem konkursu jest Fundacja SYNAPSIS. Więcej informacji o konkursie w regulaminie oraz na www.synapsis.org.pl

 

Kampania społeczna ?Kojarzysz autyzm? Wiedza jest trendy. Na drodze do zmiany stereotypowego wizerunku osób z autyzmem? jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Regulamin Konkursu